ЗІРКА, ОЛЕКСАНДРІЯ, ІНГУЛЕЦЬ

«Зірка» – два з двох

Футбольний сезон у Кропивницькому відкрився протистоянням «Зірки» з донецьким «Олімпіком» у другому турі української Прем’єр– ліги.

Цікавий динамічний поєдинок завершився нульовою нічиєю, яка все ж була на користь гостей.

А показником гри господарів є те, що вболівальники після фінального свистка провели своїх футболістів схвальними вигуками та аплодисментами.

А перед початком зустрічі капітани обох команд під гімн України підняли державний прапор. Далі учасники протиборства та глядачі, як і в інших протистояннях туру, вшанували хвилиною мовчання загиблих в останні дні наших героїв у зоні АТО. З такою ініціативою, яку підтримали в ФФУ, виступили журналісти та Асоціація вболівальників України.

Що ж до самої гри, то у стартовому складі господарів відзначимо появу добре знайомого вболівальникам Олексія Чичикова та молодого Максима Прядуна, котрі замінили, порівняно з попереднім поєдинком проти «Карпат», Арно Геджа та Адерінсолу Есеолу відповідно. На інших позиціях змін не відбулося.

У першому таймі явної ініціативи не захопила жодна з команд. Запам’ятався  постріл Мохі, після чого удар вже виконувався по пустих воротах «Зірки», але Євгена Паста підстрахував Качараба, вибивши м’яча з лінії воріт. «Зірка» відповіла гострими атаками наприкінці тайму, тепер вже надійно зіграв голкіпер гостей Заурі Махарадзе.

Другий тайм пройшов під натиском «Зірки», з перших хвилин господарі стали володіти відчутною перевагою і створювати небезпечні моменти. І знову Заурі Махарадзе виручив свою команду.

Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов залишився задоволеним діями своїх футболістів й незадоволеним рішеннями арбітра у ключових моментах. А для того, щоб дотискати суперників такого рівня, поки що не вистачає виконавської майстерності в окремих епізодах та резерву, який може реально
підсилити гру.

Про це і розповів наставник “Зірки” на післяматчевій прес– конференції.

–  Звичайно, хотілося б сказати, що ми недоукомплектовані, нам потрібно закрити ще 4– 5 позицій. Так ми посилимо склад, конкуренцію. Щоб в таких іграх ми могли посилити тиск. На жаль, поки такої можливості немає, але я сподіваюся, що ми з керівництвом рушимо в цьому напрямку.

«Олександрія» шукає свою гру

“Олександрія” зустрічалася з новачком Прем’єр– ліги «Вересом». Багато боротьби було в цьому поєдинку, багато жорстких дуелей і зіткнень. “Верес” і “Олександрія” поперемінно перехоплювали ініціативу, йшли вперед, як правило, обережно і невеликими силами, і нечасто били по воротах.

Нульова нічия навряд чи влаштувала команди, які ще не забивали в цьому чемпіонаті, проте це хоч щось. Найважче, звичайно, тепер буде “Олександрії”. Уже в четвер підопічні Шарана зіграють в Лізі Європи з “Астрою” з Румунії, і є передчуття, що майбутній суперник все ж сильніший, ніж “Верес”, а значить українцям буде набагато важче добитися прийнятного результату.

Непробивний «Інгулець»

Петрівський “Інгулець” залишається єдиною командою Першої ліги, яка в поточному чемпіонаті ще не пропустила жодного м’яча. Слідом за перемогою над “Авангардом” наші земляки записали на свій рахунок три бали у зустрічі з “Жемчужиною”.

Вирішальною стала 27 хвилина матчу. Провалилася центральна вісь “Жемчужини”, дозволивши петрівцям дійти центром до штрафного і вивести на побачення з голкіпером Клименка, який не схибив.

“Інгулець” із “Геліосом” та “Полтавою” організував тріо лідерів після двох турів.