НАКРИЛИ КРИМІНАЛЬНУ СХОДКУ

0
222
views

Майже три десятки озброєних кримінальників затримали правоохоронці 19 вересня у Кропивницькому. Очільник ГУ НП у Кіровоградській області Сергій Кондрашенко оприлюднив цю інформацію на своїй сторінці у соцмережі.

Учора ввечері працівниками карного розшуку апарату поліції області спільно з оперативними службами та із залученням спецпідрозділу «КОРД» було блискавично проведено спецоперацію із затримання учасників кримінальної сходки.

27 озброєних до зубів кримінальників із трьох регіонів України зібралися у Кропивницькому у внутрішньому дворику одного з кафе (на вулиці Волкова, біля школи №19. – Ред.), аби «обговорити» між собою питання, пов’язані з розподілом сфер впливу.

«Місцеві та гості» прибули на зустріч на кількох автомобілях преміум-класу. У кожного при собі була споряджена вогнепальна та холодна зброя. В автомобілях зловмисників під час обшуків поліцейські виявили автоматичну зброю і вибухівку.

За нашою інформацією, з урахуванням наявних між учасниками сходки протиріч подальший розвиток подій міг вийти за межі звичайних спорів і закінчитися стріляниною. Зважаючи на те, що події відбувалися в спальному мікрорайоні, де поряд знаходяться школа та стадіон, а місцеві мешканці проводили дозвілля, прогулюючись на прилеглій до закладу території, було прийнято рішення діяти негайно.

Сама спецоперація тривала впродовж кількох хвилин. Жоден із кримінальників не встиг застосувати наявну зброю.

Нині арсенал із чотирьох пістолетів, двох револьверів, двох автоматів, гранат, десятків набоїв та ножів направлено для проведення експертиз.

Дякую колегам за роботу!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here