У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗАВЕРШИЛИСЯ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЛЮБИТЕЛІВ АВІАМОДЕЛЬНОГО (ВІЛЬНОЛІТАЮЧІ МОДЕЛІ ЛІТАКІВ) ТА РАКЕТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

19 – 20 вересня 2017 року  на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулися  змагання з авіамодельного (вільнолітаючі моделі літаків) та ракетомодельного спорту.

Змагання проходили за участю понад 50 вихованців спортивно-технічних гуртків  Будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради, Гайворонського районного центру дитячо-юнацької творчості, Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Станції юних техніків Кіровоградської міської ради, дитячо-юнацького центру «Вись» Маловисківської міської ради.

Незважаючи на примхливу погоду,  юні спортсмени, серед яких були багаторазові призери обласних та Всеукраїнських змагань, виявили високий рівень спортивних досягнень та уміння працювати в команді.

За результатами змагань  з ракетомодельного спорту  І місце посіла команда Гайворонського центру дитячо-юнацької творчості ( керівник команди  Олександр Майданюк). На ІІ місці – команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», керівник команди –  Денис Апостолов, а ІІІ місце посіла команда Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості, (керівник  –  Володимир Леліков).

 Серед  любителів авіамодельного спорту:І місце посіли вихованці  Станції юних техніків Кіровоградської міської ради, (керівник  – Сергій Семенюта), ІІ місце зайняла  команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», керівник –  Віктор Гуля ). Команда будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради (керівник –  Віталій  Стреленко ).

Як інформує  «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», за підсумками змагань визначено переможців в особистій  першості з ракетомодельного спорту:

клас моделей S-4-A

– чемпіон – Мартиненко Олександр, вихованець Гайворонського центру дитячо-юнацької творчості;

– срібний призер – Пірожніков Всеволод, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

– бронзовий призер – Чередніченко Олександр, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

клас моделей S-6-A

– чемпіон – Паламарчук Ірина, вихованка Гайворонського центру дитячо-юнацької творчості;

– срібний призер – Коломієць Марія, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

– бронзовий призер – Попов Єгор, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

клас моделей S-7-A

– чемпіон – Мартиненко Олександр, вихованець Гайворонського центру дитячо-юнацької творчості;

– срібний призер – Крячко Андрій, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

– бронзовий призер – Пірожніков Всеволод, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей S-9-A

– чемпіон – Панасюк Юрій, вихованець Гайворонського центру дитячо-юнацької творчості;

– срібний призер – Коломієць Тимофій, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

В особистій першості з авіамодельного спорту:

клас моделей F-1-A

– чемпіон – Печенюк Кирило, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

– срібний призер – Кирилескул Гліб, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

– бронзовий призер – Рибкін Ярослав, вихованець дитячо-юнацького центру «Вись» Маловиськівської міської ради;

клас моделей F-1-В

– чемпіон – Штомпель Олександр, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

– срібний призер – Гдешинський Олександр, вихованець дитячо-юнацького центру «Вись» Маловиськівської міської ради

– бронзовий призер – Остапов Дмитро, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей F-1-G

– чемпіон – Остапенко Даніїл, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

– срібний призер – Остапов Дмитро, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей F-1-Н

– чемпіон – Прядун Євгенія, вихованка Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

– срібний призер – Настасієнко Влад, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

– бронзовий призер – Болгаренко Данило, вихованець будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради.

Призери та переможці повернулися додому з нагородами від організаторів їх проведення -управління освіти, науки .молоді та спорту облдержадміністрації та свіжими враженнями від успішних виступів на престижних обласних змаганнях.

Прес-служба управління освіти, науки. молоді та спорту облдержадміністрації

Напишіть відгук