СЕРГІЙ КУЗЬМЕНКО: «ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ» – ЦЕ ТРАДИЦІЇ, ЯКИМИ ПИШАЄТЬСЯ КІРОВОГРАДЩИНА

0
334
views
Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко висловив слова подяки організаторам та учасникам щорічного фестивалю «Вересневі самоцвіти».

“Я вітаю Кіровоградщину з успішним проведенням «Вересневих самоцвітів», та дякую організаторам мистецького заходу за якісно проведену роботу і гостинність”, – відзначив очільник області.
Сергій Кузьменко високо оцінив мистецькі заходи, що проводилися у рамках свята театрального мистецтва, у яких взяли участь різні покоління як митців так і глядачів. Сучасна музика, що лунала під час фестивалю, об’єднала молодь, а представників старшого покоління – класична культура.
– «Вересневі самоцвіти» – це класика української культури. Це наші традиції, що збережені багатьма поколіннями, та якими пишається Кіровоградщина. Тож, ми маємо гордитися, що у цього фестивалю є свої глядачі, які із задоволенням його відвідують, та підтримують митців, – відзначив голова облдержадміністрації.
Сергій Кузьменко звернув увагу, що вже за кілька років театральний фестиваль святкуватиме 50-річчя.
“Це знакова подія, тож ми маємо активно працювати над тим, щоб забезпечити “Вересневим самоцвітам” зовсім інше представництво та інший масштаб святкувань”, – наголосив очільник області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here