ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ В КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗА РАХУНОК МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

0
52
views

Міська рада Кропивницького на своєму засіданні 10 жовтня виділила з міського бюджету кошти на забезпечення перевезень пільгових категорій громадян у громадському транспорті обласного центру.

Відповідно до змін, внесених у міський бюджет на 2017 рік на фінансування транспортних пільг додатково передбачено 13,5 мільйонів гривень.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун, ці кошти розподіляться: 9,5 мільйонів будуть використані на перевезення пільговиків електротранспортом і 4 мільйона гривень – автобусним.

09 жовтня, напередодні сесійного засідання, завершилися тендерні процедури у системі електронних закупівель ProZorro по закупівлі сорока тисяч літрів дизельного пального для двадцяти великомісних автобусів, які вже незабаром виїдуть на міські маршрути. Договір на суму 760 тисяч гривень буде укладено із переможцем тендеру – кропивницьким підприємством ТОВ “Титан-Кіровоград”, яке на 200 тисяч гривень знизило очікувану вартість закупівлі палива.

Джерело: http://www.kr-rada.gov.ua/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here