УСПІХИ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ МОВОЮ ЦИФР

0
240
views

Протягом дев’яти місяців 2017 року до місцевих бюджетів Кіровоградської області платники податків спрямували два мільярди 912 мільйонів гривень. Рівень надходжень січня-вересня поточного року збільшився порівняно з минулорічним на 713,8 мільйона.

Коментуючи сплату податків, в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний підкреслив, що очікувану суму доходів перевищено на 3,9 відсотка.

Реформа щодо децентралізації успішно продовжується. Свідченням цьому є додаткові кошти у вигляді сплачених податків, які залишаються у бюджетах громад. Лише за січень-вересень ц.р. місцеві скарбниці отримали майже на 110 мільйонів більше, ніж прогнозувалося. Це означає, що території матимуть значний ресурс для реалізації соціально-економічних програм та виплат, – відзначив Сергій Тертичний.

Він також наголосив, що у результаті поступової детінізації ринку праці, збільшення фондів офіційних зарплат, зросли відрахування з доходів громадян. Так, за січень-вересень надійшло 1 мільярд 803 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це майже на 597 мільйонів або на 49,5 відсотків більше, ніж торік.

Від плати за землю казна поповнилась на 483,5 мільйони гривень, що на 82,5 мільйона, або на 20,6 відсотків більше відповідного періоду 2016 року та на 90 мільйонів, або 22,8 відсотків – від прогнозів на нинішній рік.

Представники малого і середнього підприємництва спрямували майже 348 мільйонів гривень єдиного податку, а це на 88,5 мільйонів, або на 34,1 відсотки випереджає минулорічну сплату.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here