ЦЯ ЖІНКА, ЯК ОСІНЬ, ПЛОДАМИ БАГАТА

0
305
views

Пані Наталія із Петрового справді багата жінка: на родину, на онуків, і на клієнтів. Ще кілька років тому, вона навіть подумати не могла, що буде  професійно займатися приготуванням та реалізацією різноманітних джемів та варення.

Так сталося, що маючи багаторічний досвід роботи у лісовому господарстві, торгівельній сфері, залишилася без роботи. За допомогою у її пошуку  звернулася до Петрівського районного центру зайнятості. «Послуги, які я отримала в районному центрі зайнятості, а саме, сприяння безробітним у започаткуванні власного бізнесу, змінили все  моє життя. Сьогодні я працюю сама на себе, і в цьому є чимало переваг».

Ідею чим таким зайнятися – «підкинула» донька Ксенія, фахівці районного центру зайнятості таку ініціативу підтримали і – ось результат: домашнє варення та джеми от «Kuzan Jam». На питання: «Чому взяли таку назву?» – відповідь була чіткою: «Назва вміщує всі компоненти сімейного бізнесу. Створення бренду «Kuzan Jam» – це наш виклик на харчові домішки, консерванти в продуктах харчування».

«Наша сім’я принципово виготовлює домашнє варення, джеми и сиропи тільки із натуральних овочів, фруктів та ягід з нашого саду в селищі Петрове Кіровоградської області», – ділиться секретами господиня.

Минуло небагато часу, і пані Наталія має щироке коло постійних покупців, які задоволені і якістю товарів, і вишуканістю рецептів приготування, рівнем обслуговування. Сьогодні продукція «Kuzan Jam» користується неабияким попитом як серед місцевих мешканців, так і в багатьох куточках України, експрес-доставка продукції замовнику підприємцем забезпечується в найкоротші терміни.

«Ця справа настільки нас захопила, що сьогодні нею займається вся моя сім’я. Ми зрозуміли, що наша місія – відродити українські традиції чаювання в сімейному та дружньому колі, з найсмачнішими домашніми смаколиками – варенням!»

Наталія говорить: «Завдяки вчасній, кваліфікованій підтримці фахівців районного центру зайнятості я у своєму, далеко вже не юному, віці знову повернулася до активного трудового життя, сміливо дивлюсь у майбутнє і всім говорю, що почати з нуля ніколи не пізно».

Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here