НАВЧАННЯ НА ТЕМУ: «ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В ТЕНЕТА РОБОТОДАВЦІВ-ШАХРАЇВ»

0
32
views

Вчора, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, фахівцями Новгородківського районного центру зайнятості для безробітних громадян проведено різнопланові заходи.

Так, наприклад, за участі працівників місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги для безробітних громадян, було проведено профінформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Учасники заходу, обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці. Крім того, було виведено тезу про те, що кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

Фахівці районного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомили присутніх з основними напрямками роботи центру, його завданнями, видами послуг, які можна отримати, порядком та умовами отримання вторинної правової допомоги, а також назвали коло осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу.

 Учасники заходу мали можливість поставити питання, що їх турбували, та отримати кваліфіковані відповіді, оскільки, на початку зустрічі, було зазначено, що бюро правової допомоги створено для забезпеченням доступу громадян до правової інформації та надання якісного консультування з правових питань.

Наприкінці семінару, фахівці районного центру зайнятості наголосили на тому, що перед службою зайнятості стоїть завдання поінформувати населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньового» працевлаштування.

В. Ніколаєнко, директор Новгородківського районного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here