НС НА ВИСТАВІ-ЛЕГЕНДІ ФРАНЦУЗЬКОГО ТЕАТРУ ХХ СТОЛІТТЯ «БОЇНГ БОЇНГ» ВІД СТОЛИЧНИХ АКТОРІВ

0
187
views
18 жовтня в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького»  відбулася вистава «Боїнг – Боїнг». Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами.

Обраниці літають на різних авіалініях і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” всіх “наречених”. Непорозуміння, які виникають, призводять до нескінченно смішним ситуацій…
Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п’єси «Боїнг-Боїнг», зробила його фігурою майже міфічною.
«Боїнг-Боїнг» – одна з легенд французької театральної культури другої половини 20-го століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, «Шербурзькі парасольки» або «Дівчата з Рошфора».
Вперше «Боїнг-Боїнг» був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin». З тих пір п’єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»). Майже 44 роки!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here