В ОБЛАСТІ НА ОДНУ ВАКАНСІЮ ПРЕТЕНДУЄ 4 ОСОБИ

0
120
views

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,9%), на працівників сфери торгівлі і послуг (10,8%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (20,4%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (26,8%).

Станом  на  01 листопада  2017  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  11,7 тис. безробітних   громадян, з  яких 62,6% складали  жінки, 35,8% – молодь  віком до 35 років, 40,6% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-жовтні 2017 року статус безробітного мали 37,9 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в жовтні 2,0 тис осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-жовтні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано майже 14,0 тис безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 36,9%. Також було працевлаштовано 4,6 тис громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру майже 9,7 тис осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 25,6%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,7 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 15,1%.

Станом на 01 листопада 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,9 тис од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  4  особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед професіоналів – 2 особи, серед фахівців – 4 особи, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 2 особи, серед технічних службовців – 7 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 8 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – 20 осіб.

Станом на 01 листопада поточного року майже 7,6 тис осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (І півріччя 2016 року) до 12,2%   (І півріччя 2017 року) економічно активного населення.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here