В УКРАЇНІ ПРИЙМУТЬ КОДЕКС ЕТИКИ УКРАЇНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТАРІЯ

0
70
views

В Україні розроблять та приймуть кодекс етики українського парламентарія. Це передбачено Комунікаційною стратегією Верховної Ради України, яку затвердив спікер парламенту.


“Розроблення та прийняття кодексу етики українського парламентарія є ключовим фактором, що впливатиме на дотримання принципів оновленого бренду Верховної Ради України та покращення її іміджу в цілому”, – зазначається у стратегії.

Народні депутати мають брати участь в розробленні кодексу й після прийняття в сесійній залі дотримуватись його положень заради підвищення рівня поваги та довіри до діяльності народних депутатів з боку громадськості.

Крім того, комунікаційна стратегія парламенту передбачає й низку інших заходів для підвищення рівня довіри до Верховної Ради України та сприйняття її як ефективної інституції серед громадян України.

Зокрема, серед таких заходів – вчасне роз’яснення подій у парламенті, законопроектів, обґрунтування запланованих або прийнятих рішень з максимальним охопленням у парламентських засобах масової інформації, інших засобах масової інформації та соціальних мережах. Особливу увагу приділятимуть роз’ясненню так званих соціальних законопроектів.

Українське право

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here