0
2096
views

Бажана і дуже важка перемога кропивницької Зірки

В неділю відбулися ігри передостаннього в цьому році 18 туру першості країни з футболу. Кропивницька Зірка приймала  команду Сталь з міста Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ).

Гості перед звітною грою займали останню сходинку в турнірній таблиці і, звісно, не дуже хотіли втрачати очки на нашому полі. Як, до речі, і господарі.

Тому з перших хвилин почалася запекла боротьба за м’яч на кожному клаптику поля.

Футболісти обох команд не жаліли сил, а де їх було не достатньо,  порушували правила.

Арбітр матчу Анатолій Новохатній чотирнадцять разів змушений був демонструвати порушникам правил жовті картки і двічі – червоні. До речі, за два грубі фоли першим покинув поле наш гравець Арно Гедж. Сталося це на 31-й хвилині першого таймі.

Після вилучення на 76 хвилині гравця Сталі Анатолія Ульянова значно покращився настрій вболівальників на трибунах, підсилилася підтримка нашої команди.

І вже через дві хвилини влучний удар головою Івана Цюпи досяг мети.

Команді Романа Монарьова вдалося втримати переможний рахунок 1:0 до кінця гри.

Не так сталося, як гадалося

Після двох перемог в попередніх турах над Шахтарем 2:1 та Карпатами 3:0, вболівальники

ще однієї  команди кіровоградщини – Олександрії – сподівались на вдалий виступ земляків.

У полтавчан не так добре проходили останні ігри першості і в ¼ кубку, напередодні, вони поступилися команді з Маріуполя. Тому цю зустріч підопічні Василя Сачка програвати ніяк не могли на очах своїх глядачів. Ворскла провела один з кращих поєдинків сезону і здобула впевнену перемогу з рахунком 3:1

Перед останнім у цьому календарному році турі, до речі, в ньому команда Володимира Шарана прийматиме київське Динамо, у Олександрії 18 залікових балів і восьме місце.

Зірка перебуває на дев’ятому місці і останню свою гру цього  року проведе в Одесі  з місцевим Чорноморцем.  Решту матчів другого гола всі команди УПЛ проведуть після зимового відпочинку починаючи з 17 лютого наступного року.

Не таким вже й міцним виявився «Кремінь»

Кропивницький «Золотой Век» в четвертому турі мірявся силами в Кременчуці з місцевою командою «Кремінь». Більшу частину гри в рахунку вели  наші баскетболісти.

Першу чверть виграли господарі 25:23, а другу і третю – наші земляки, відповідно 21:26 та

19:25. В четвертій гравці «Кременя» активізувалися і виграли її з рахунком 21:15, та цього

не вистачило для загального успіху. «Золотой Век» переміг господарів з рахунком 89:86.

В активі Олександра Дробязко 27 очок, а Вячеслава Моторчука – 17 очок.

Вітаємо наших земляків з важливою перемогою.