ВІДСЬОГОДНІ ВІДКРИТО РУХ НА ОБ’ЇЗНІЙ ДОРОЗІ НАВКОЛО ЗНАМ’ЯНКИ

0
632
views

Про це під час традиційної підсумкової прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. “Всі, хто їдуть з Києва або з Кропивницького у напрямку Дніпра, відсьогодні мають можливість, не заїжджаючи у місто Знам’янку, швидко дістатися потрібних населених пунктів по новій об’їзній дорозі” – зазначив очільник області.

На будівництво об’їзної дороги навколо Знам’янки було використано 79 млн. грн.
“Якщо у 2015 році ми не мали жодної гривні на будівництво і ремонт доріг, то 2016 року на ці потреби з державного бюджету виділено 310 млн. грн. Цього року такі видатки збільшено вдвічі – 620 млн. Крім того, 200 млн. було виділено місцевим самоврядуванням на ремонт вуличного покриття”, – зауважив Сергій Кузьменко.
Загалом в області у 2017 році введено в експлуатацію 75 км доріг із встановленням дорожніх знаків та нанесеною розміткою. В цілому ремонтними роботами було охоплено більше 100 км доріг. Тому на окремих ділянках таких доріг забезпечено проїзд, але вони будуть введені в експлуатацію в 2018 році.
За словами Сергія Кузьменка, дніпропетровський напрямок нинішнього року був обраний серед пріоритетних у розбудові дорожньої інфраструктури. “45 км доріг цього напрямку вже введено в експлуатацію, і на 10 кілометрах укладено перший шар асфальтобетону, що дозволяє забезпечити нормальний проїзд”, – наголосив він.
З приємністю Сергій Кузьменко відзначив і те, що завтра заплановано відкриття руху по відремонтованому шляху в обхід Світловодська.

Джерело: http://www.kradmin.gov.ua/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here