«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

20-21 грудня пройшов відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Церемонія урочистого відкриття відбулася на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Учасників привітала Людмила Вікторівна Корецька, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», Василь Михайлович Нудний, заступник директора з навчально-організаційної діяльності та Лариса Степанівна Голодюк, заступник директора з науково-методичної діяльності цієї ж установи.

Упродовж двох днів тривали конкурсні випробування: тестування «Фахова майстерність», «Практична робота», «Методичний практикум».

Цьогоріч професійне змагання кращих педагогів України відбувається у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». До фінального етапу ІІ (обласного) туру з кожної номінації відібрали  по 5 учителів, які набрали більшу кількість балів.

Фахові журі визначили п’ятірку кращих учителів у кожній номінації:

Номінація «Українська мова та література»

Петренко Віта Вікторівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» Знам’янської міської ради Кіровоградської області

Мельник  Ірина  Петрівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Світловодської міської ради Кіровоградської області

Бугайова Наталія Анатоліївна, учитель української мови та літератури Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області

Шовенко Валентина Олександрівна, учитель української мови та літератури Іванівської загальноосвітньої філії комунального закладу «Соколівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.  Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області»

Смородіна Ірина Ігорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 15 Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Номінація «Німецька мова»

Мішакова Леся Василівна, учитель німецької мови спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Світловодської міської ради Кіровоградської області

Головченко Олена Олександрівна, учитель німецької мови Іванівської загальноосвітньої філії комунального закладу «Соколівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.  Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області»

Тимошенко Марина Петрівна, учитель німецької мови  навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Шаповалова Олена Валентинівна, учитель німецької мови Смолінського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія-позашкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради Кіровоградської області

Устенко Лариса Анатоліівна, учитель німецької мови комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради»

Номінація «Фізика»

Оранський Олександр Володимирович, учитель фізики комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області

Олійник Ольга Миколаївна, учитель фізики комунального закладу «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Устинівської районної ради Кіровоградської області

Пархета Олена Олексіївна, учитель фізики Високобайрацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області)

Малько Віктор Васильович, учитель фізики спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Світловодської міської ради Кіровоградської області

Волошина Наталія Іванівна, учитель фізики Червоновершської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської області

Номінація «Фізична культура»

Білобабченко Олег Леонідович,  учитель фізичної культури комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання  «Калинка» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Посуховський Володимир Якович, учитель фізичної культури Сальківської філії  Заваллівського навчально-виховного об’єднання  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гайвороноського району Кіровоградської області

Лизень Віктор Михайлович, учитель фізичної культури Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області

Зайченко Сергій Іванович, учитель фізичної культури Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області

Рудь Віктор Миколайович, учитель фізичної культури Новоархангельського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Новоархангельського навчально-виховного об’єднання №1 Новоархангельської районної ради Кіровоградської області

Вітаємо фіналістів і бажаємо перемоги  у фінальному етапі обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»!!!

Джерело: http://osvita.kr-admin.gov.ua/

Напишіть відгук