ЄС ГОТОВИЙ ІНВЕСТУВАТИ В РЕКОНСТРУКЦІЮ НАШОГО ВОДОКАНАЛУ ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ЄВРО

0
95
views

Чимало питань під час підсумкової прес-конференції голови облдержадміністрації пролунало від представників районної та обласної преси. Зокрема, одне із них стосувалось забезпечення питною водою жителів Знам’янського району, для яких це питання стоїть досить гостро. 
“Як і 60% мешканців області користуюсь дніпровською водою і можу сказати, що вона далека від ідеальної за якістю”, – зазначив Сергій Кузьменко. Для вирішення цього питання в області була прийнята програма щодо модернізації водоводу “Дніпро-Кіровоград”. В її основі – будівництво нових очисних споруд та оновлення мережі водоводу.
“ЄС готовий інвестувати в реконструкцію нашого водоканалу десятки мільйонів євро. Думаю відповідальні за цей напрямок роботи, зроблять усе можливе для того, щоб цей проект запустити у 2018 році” – наголосив очільник області. “Але для цього потрібно провести чесні і відкриті тендери, вибрати найкращу пропозицію. Адже сьогодні в світі є потужні технології, які дозволяють, застосовуючи хлор, очищувати воду на високому рівні”.
Вирішити проблему з водозабезпеченням сіл та селищ, на переконання голови облдержадміністрації, можливо у процесі створення об’єднаних територіальних громад, які отримують додаткові фінансові надходження від держави. “Кожен конкретний випадок: чи то буріння свердловин і колодязів, чи то приєднання до центрального водогону, чи то заміна застарілого обладнання – функція місцевої влади, проте ми готові допомагати не лише порадами, а й фінансово,” – наголосив голова облдержадміністрації.

Джерело: http://www.kradmin.gov.ua/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here