СПОРТИВНІ СТИПЕНДІІ НА 2018 РІК. НОВОРІЧНИЙ ШАХОВИЙ БЛІЦ-ТУРНІР. ПОДАРУНКИ ЮНИМ ДЗЮДОЇСТАМ МІСТА

Наприкінці минулого року відбулося чергове засідання  обласної комісії під керівництвом заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка по відбору претендентів на щорічні спортивні стипендії.

Вже не перший рік переможці і призери чемпіонатів країни, світу, Європи, олімпійських та параолімпійських ігор відчувають моральну і матеріальну підтримку обласної влади. На цей раз з обласного бюджету на підтримку наших земляків-спортсменів в командних та індивідуальних видах спорту було призначено майже п’ятдесят премій. Вже починаючи з січня здібні і провідні спортсмени з легкої атлетики, велоспорту, бейсболу, триатлону, кульової стрільби, інваспорту, карате будуть отримувати спортивні стипендії від 200 до 2000 гривень щомісячно, залежно від рівня підготовки і медальних здобутків кожного спортсмена.

Будемо сподіватись, що ця матеріальна підтримка протягом року допоможе нашим землякам не раз прославити область і місто Кропивницький новими яскравими перемогами, кубками і медалями різного ґатунку.

 Новорічний шаховий бліц-турнір у Кропивницькому

 В останній день року в недавно відкритому шаховому клубі «Гамбіт» було велелюдно.

Тут відбувався вже другий тур бліц-змагань чоловіків і ветеранів, перший пройшов ще в день відкриття нового клубу, 19 грудня минулого року.

Кожна партія турніру триває не більше десяти хвилин і протягом змагань учасники, а їх було 22, встигли зіграти дев’ять турів.

Переможцем першого турніру очікувано став кандидат у майстри спорту з шахів Богдан Басько. Тільки додаткова партія допомогла Антону Петушинському зайняти другу сходинку, Андрій Ломакін був третім.

Сергій Попов був кращим серед ветеранів, Станіслав Шакарян і Василь Бузко посіли друге  і третє місця. Крім дипломів відділу фізичної культури та спорту переможці і призери отримали призи від спонсорів.

До речі, спонсором бліц-турніру був якраз учасник змагань Антон Петушинський.

14 січня відбудеться третій тур.

Він і визначить остаточно переможців всього турніру серед ветеранів та чоловіків.

Новорічні подарунки юним дзюдоїстам міста

За фінансової підтримки голови федерації Кропивницького Артема Ільєнка вихованці і тренери відділення дзюдо ДЮСШ «Ніка», КДЮСШ№3,  дитячо-юнацького клубу «Луч», спортклубу «Зірочка», клубу «Барс» та НВО №31 отримали новеньке спортивне спорядження. Шість «болгарських мішків» і канати для кросс-фіту.

Це сучасне спорядження допоможе готувати юних дзюдоїстів до змагань на більш високому рівні, а значить і результати не змусять себе довго чекати.

Нових вам перемог і призів, дзюдоїсти і тренери Кіровоградщини!

Віталій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

 

Напишіть відгук