В ОБЛАСНІЙ ФІЛАРМОНІЇ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ СТОЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ ГАЗЕТИ “«Кіровоградська правда»”

0
129
views
За свою вікову історію друковане видання змінило не одну назву та пережило безліч буремних подій. «Кіровоградська правда» споглядала історичну епоху і сама її творила. За цей час у світ вийшло понад 22 тисячі номерів, редакційну школу пройшли чотири покоління журналістів. За весь час тут працювало кілька тисяч працівників.

Серед відомих імен ветерани редакції, журналісти, які віддали «Кіровоградській правді» не один рік свого життя. Це колишні головні редактори Олександр Кердіваренко, Михайло Пісковий, Володимир Бєлінський, а також Анна Боячко, яка пропрацювала у газеті 40 років.
Привітати колектив редакції із сторічним ювілеєм прийшли колеги – журналісти, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч, заступник міського голови Олександр Мосін, діячі культури, представники бізнесу, військовослужбовці, волонтери.
Вітаючи колектив редакції, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відзначив, що «Кіровоградська правда» є виданням, у якому успішно поєднується досвід і сучасність. У газеті на сьогодні працює багато молодих журналістів, які мають активну громадську позицію. Він подякував усім журналістам, які свого часу працювали і працюють зараз за те, що газета завжди була і залишається цікавою для читачів.
З нагоди столітнього ювілею, а також за вагомий внесок «Кіровоградської правди» у життя області, Сергій Кузьменко вручив директору газети Олені Данилишин символічний знак – «Кришталеве перо». У свою чергу, вона вручила голові облдержадміністрації відзнаку «Друг «Кіровоградської правди» – за його активну участь у благодійній акції «Іграшка врятує життя».

        
Фото Ігоря Демчука

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here