УСІ 13 ОТГ ОБЛАСТІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМИ ЩОДО ПЕРЕДАЧІ ЇМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ У ВЛАСНІСТЬ

1
405
views
9 лютого завершився процес підписання меморандумів між Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області та 13 об’єднаними територіальними громадами про строки відведення землі.

Це передбачено розпорядженням Уряду щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад за межами населених пунктів.
Як відомо, на засіданні Уряду прийнято розпорядження “Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”. Держгеокадастру доручено забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.
До того, як ділянки будуть передані ОТГ, управління ними Держгеокадастр здійснюватиме виключно за погодженням з органом місцевого самоврядування відповідної громади.
Таким чином у віддання 13 ОТГ нашої області, відповідно до підписаних меморандумів, у комунальну власність буде передано 23 тисячі гектарів земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.
Планують, що передачу земель ОТГ здійснюватимуть за наступним алгоритмом:
– клопотання ОТГ до Управління Держгеокадастру щодо проведення інвентаризації земель, що не були передані в користування;
– здійснення інвентаризації;
– реєстрація в кадастрі;
– передача.
Держгеокадастр створив спеціальний сайт http://otg.land.gov.ua, на якому буде відображена вся інформація щодо передачі земель ОТГ.
Планується, що перша передача земель державної власності за межами населеного пункту відбудеться у березні 2018 року.

Кіровоградська ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here