ЯК СТАТИ ПРОФЕСІОНАЛЬНИМ ПРАЦІВНИКОМ У СФЕРІ ТОРГІВЛІ

0
31
views

Жоден сучасний торговий центр і магазин не обходяться без контингенту висококваліфікованих і привітних продавців-консультантів. Вони допоможуть клієнту вибрати потрібний товар та проконсультують його з усіх питань. Саме тому, професія продавця продовольчих товарів є актуальною і затребуваною.

Одним із найбільш дієвих шляхів підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є організація професійного навчання. Незалежно від того, у якому районному чи міськрайонному центрі зареєстрований шукач роботи, він має змогу пройти професійну підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, у будь-якому центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сучасний робітник торгівлі повинен бути висококваліфікованим спеціалістом із товарознавства, адже він є посередником між виробником товару і покупцем. Від рівня обслуговування залежить настрій споживачів та задоволення їх потреб, тому питання професійної підготовки продавців набувають особливої актуальності.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація і Ви маєте бажання оволодіти даною професією або змінити за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості.

Слід зазначити, що обласний центр зайнятості має можливість організувати професійне навчання за даною професією, що проходитиме на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» Протягом 4,5 місяців слухачі курсів матимуть можливість вивчити:

  • товарознавство продовольчих товарів;
  • техніку торгівельних розрахунків;
  • психологію і етику ділових відносин;
  • основи бухгалтерського обліку.

Відповідно до програми навчання, для слухачів курсів відведено час й на вивчення загально-технічних дисциплін: інформаційні технології, основи галузевої економіки і підприємства та основи правових знань.

Свої теоретичні знання слухачі матимуть можливість закріпити під час професійно-практичної підготовки, яку майбутні продавці проходять у магазинах області на майбутніх робочих місцях.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here