СПОРТСМЕНИ З КРОПИВНИЦЬКОГО УСПІШНО ВИСТУПИЛИ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ (ФОТО)

Нещодавно у м. Олександрія відбувся міжнародний турнір з боксу, учасниками якого поряд з нашими спортсменами стали гості з Молдови, Грузії та Азербайджану.

Турнір, який проходить вже п’ятий рік поспіль, був присвячений пам’яті Олександра Омельяновича Скічка (Чемпіон України з боксу 1964 року і колишній мер Олександрії).

Успішно виступили на таких представницьких спортивних змаганнях представники СДЮШОР №2 м. Кропивницького. Наші боксери продемонстрували високу підготовку та волю до перемоги і вибороли перші місця у шести категоріях (Антонов Нікіта, Буданов Владислав, Гореленко Павло, Щуцький Андрій, Стеблін Валентин) та стали призерами у ще у восьми (Симперович Олександр, Дзюбяк Андрій, Моисеєв  Максим, Поліщук Владислав, Типальчук Ілля, Бондаренко Станіслав, Швець Віталій та Кубальский Роман).

Тренер команди Вадим Саласенко поділився своїми враженнями від участі у міжнародних змаганнях: “Справді, дуже приємно мати можливість не лише брати участь у такому представницькому турнірі, але й показувати такі достойні результати. Задоволений виступом наших молодих боксерів. Окремо хочу подякувати тій підтримці, яку ми отримуємо від обласної влади і безпосередньо від Сергія Кузьменка при підготовці до виступів. Будемо й надалі досягати найвищих результатів!”.

 

Напишіть відгук