НА КРОПИВНИЧЧИНІ ШУКАЧАМ РОБОТИ ЗАПРОПОНОВАНО МАЙЖЕ 1500 ВАКАНСІЙ

Днями фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний інформаційний захід для населення с. Оситняжки Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади.

Особливістю даного виїзного заходу стало використання Мобільного профорієнтаційного центру – пересувного «кабінету» профорієнтації, який може приїхати до будь-якої точки району чи області і розпочати повноцінну роботу.

Місцевим мешканцям було запропоновано понад 1400 вакансій наданих до міськрайонного центру зайнятості роботодавцями м. Кропивницького та Кіровоградського району. Всі бажаючі ознайомилися з детальними умовами праці запропонованих вакансій та отримали консультації від фахівців центру зайнятості щодо умов реєстрації та послуг служби зайнятості.

У першу чергу, шукачів роботи цікавились такими аспектами вакансій:

  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • зручна транспортна розв’язкою;
  • можливість перевезення працівників до місця роботи;
  • гідні умови праці та графік роботи.

Найбільший попит спостерігався за такими вакансіями: електромонтер, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, вантажник, верстатник широкого профілю, охоронник, інженер, менеджер зі збуту та ін.

Для закріплення оприлюдненої інформації, фахівцями центру зайнятості було роздано інформаційний матеріал у вигляді буклетів про основні напрямки діяльності державної служби зайнятості України.

 

Напишіть відгук