СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯК ДОПОМОГА В РЕАБІЛІТАЦІЇ

0
101
views

Серед послуг, які надає служба зайнятості є підбір роботи, у т.ч. тимчасової; організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; надання безробітним, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність, відповідної організаційної, правової та фінансової підтримки та ін.

«Сприяння адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО в сучасних умовах ринку праці є одним із основних напрямів роботи обласної служби зайнятості. Заходи, що в цьому плані здійснюються центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників АТО, що є невід’ємною складовою адаптації до життя в мирних умовах, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці шляхом професійного навчання, а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань», – зазначила Лілія Колесник, виконуюча обов’язки директора обласного центру зайнятості.

Упродовж січня-березня поточного року у центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості  були зареєстровані як безробітні 695 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.  З них 77 осіб – працевлаштовані на постійні робочі місця, 43 особи проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості, 3 особи започаткували власний бізнес, 29 – брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here