П’ЯТЬ ВИШів КІРОВОГРАДЩИНИ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ З ДЕРЖАВНОЇ У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ОБЛАСТІ

0
3
views
Кропивницький коледж харчування та торгівлі, Кропивницький коледж механізації сільського господарства, Кіровоградський будівельний коледж, Олександрійський політехнічний коледж та Гайворонський політехнічний коледж – будуть передані з державного в обласне підпорядкування.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час наради з питань координації роботи закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації.
“До тих п’яти вишів І-ІІ рівня акредитації, що у нас функціонують (один педагогічний, два медичних та два заклади культури,), будуть додатково передані п’ять навчальних закладів, які готуватимуть фахівців затребуваних на ринку праці у галузі містобудування, будівництва, промисловості, дорожньої інфраструктури, переробної промисловості, сільського господарства”, – зазначив Сергій Коваленко. “Заклади прийняли рішення інтегруватись в освітній простір області в статусі комунальних закладів”. На їх функціонування у 2018 році з обласного бюджету буде виділено 75 млн. грн.
“Ми зацікавлені, щоб випускники вишів І-ІІ рівня акредитації після навчання працювали за фахом і заповнювали у найближчі роки вакансії на ринку праці”, – наголосив посадовець.

Кіровоградська ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here