НОВЕ МІНІ-ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ У ВЕЛИКІЙ ВИСЦІ ВІДКРИТО

0
137
views
НОВЕ МІНІ-ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ У ВЕЛИКІЙ ВИСЦІ ВІДКРИТО. Фото Ігоря Демчука

В урочистому відкритті взяв участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова Маловисківської районної державної адміністрації, районної ради, школярі та вчителі місцевої школи. Майданчик у Великій Висці, розпочали будувати одним із перших– 12 квітня, тож логічно, що його також відкрили першим в області.
“За останні кілька років на Кіровоградщині було відкрито близько 20 таких спортивних майданчиків. У нинішньому році плануємо відкрити ще двадцять, десять із яких уже майже побудовані”, сказав голова обласної державної адміністрації під час відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сергій Кузьменко наголосив, що реалізація програми із будівництва спортивних майданчиків це одна із складових як державної програми, ініційованої Президентом України, так і місцевого регіонального проекту “Здоров’я наших дітей. За його словами: “… тільки у Знам’янському району у минулому році ми відкрили 2 подібні спортивні споруди. Цей проект складається із простих речей: якісне харчування, організація занять фізичною культурою та спортом, а також надання якісних медичних послуг дітям. Цим обласна влада разом із місцевою владою та соціально орієнтованим бізнесом займається протягом останніх років”, – наголосив Сергій Кузьменко, зауваживши, що на черзі також відкриття нових шкіл і дитячих садочків.
Зразу ж після урочистого відкриття на новому полі розпочалося змагання із міні-футболу між 11 місцевими шкільними командами.

Переможці турніру отримають подарунок від голови облдержадміністрації – набір футбольних м’ячів.

Кіровоградська ОДА

Фото Ігоря Демчука

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here