ПОДЯКА ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ, ЯКИЙ ВРЯТУВАВ ЧОЛОВІКА ВІД САМОГУБСТВА В ОЛЕКСАНДРІІ

0
227
views

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного главку відомства Дмитро Ткачонок вручив Подяку працівнику Олександрійського відділу поліції Дмитру Починку. Інспектору групи реагування патрульної поліції вдалося відмовити громадянина від непоправного вчинку.

Під час наради, що відбулася сьогодні в ГУНП в області, Дмитро Георгійович від імені особового складу подякував поліцейському за порятунок життя людини.

«Нагадаю, що подія мала місце в Олександрії. Поліцейські отримали повідомлення про те, що 58-річний громадянин намагається скоїти самогубство. У подальшому з’ясувалося, що чоловік бажає спілкуватися лише з інспектором групи реагування патрульної поліції Дмитром Починком, який раніше працював на даній території обслуговування дільничним.

Оскільки того дня Дмитро не був черговим у наряді, його покликали з дому. Побачивши поліцейського, якому довіряє, чоловік згодився на діалог і врешті повернувся до своєї квартири.

Таким чином, завдяки своєму особистому авторитету, працівнику поліції вдалося запобігти трагедії. Від усього колективу поліції області дякуємо нашому колезі за службу і бажаємо подальших успіхів у роботі», – зазначив Дмитро Ткачонок.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here