ДЕ БУЛИ БАТЬКИ ДИТИНИ, ЯКУ РЯТУВАЛИ ВІД ВТОПЛЕННЯ ЖУРНАЛІСТИ ГАЗЕТИ «НАРОДНЕ СЛОВО»?

1
18
views

В силу професійних обов’язків журналістам доводиться стикатися з нав’язливою інформацією від служб порятунку. Але ж, озброєною вважається людина, яка попереджена на рівні свідомості про небезпеку.

Один з матеріалів від ДСНС Кіровоградської області вчив мешканців бути обачними в місцях водного відпочинку, а саме, звертати увагу на відпочивальників, які борсаються у воді сам на сам. Особливо наголошувалося на тому, що людина, яка тоне, не може кликати на допомогу в силу здавлення грудної клітини.

Сьогодні. 17 червня 2018 року, в одному з міст відпочинку міста Кропивницького, двоє діток віком від 8 до 10 років підійшли до берегу річки. Один з них послизнувся і впав у воду. Нашу увагу привернув розгублений зокрик іншого злопчика: «Він тоне!».

Як тоне дитина? Вона лежить на животі з опущеною вниз головою… Вона дійсно не видає жодного звуку, бо всі сили направлені на боротьбу з водою… Цю дитину врятувала наша реакція та розподілення сил: Він стрибнув у воду, підняв хлопчику голову, той зміг вдихнути повітря. Вона витягнула дитину на камінь.

Хлопчик нам подякував. І побіг до компанії батьків, які навіть не підійшли до людині, яка стрибнула у воду в речах та з усім своїм крамом в кишенях.

Бог подякує. Батьки, завжди залишайтеся батьками!

Читати також: ЗНАЙ НАШИХ! НАРОДНОСЛОВЦІ ВРЯТУВАЛИ ХЛОПЧИКА З ВОДОЙМИ

Тетяна Дорощук

1 COMMENT

  1. Вчора, переходячи вулицю на пішохідному переході між готелем “Турист” та Копілкою звернула увагу на маму з двома малими дітьми, яка не піднімаючи голови впевнено крокувала через дорогу мені на зустріч, боковим зором я побачила виїжджаючу з-за повороту автівку, яка навіть і не думає пригальмувати. Щоб привернути увагу неуважної матері, (яка не дивлячись на дорогу починає ступати по пішохідному) довелося вигукнути: Обережно машина!!!!! На що жіночка невдоволеними голосом відповіла мені Взагалі-то машина повинна зупинитися!!!!!!
    Якто кажуть: “Роздайся море…….” І байдуже, що поряд двоє діток!!!!!! Про вдячність взагалі мовчу!!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here