СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ ЗБУДОВАНО У РІВНЕНСЬКІЙ ШКОЛІ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ

0
105
views
СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ ЗБУДОВАНО У РІВНЕНСЬКІЙ ШКОЛІ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ. Фото Ігоря Демчука

Спортивний майданчик зі штучним покриттям збудовано на подвір’ї Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Це п’яте за рахунком міні-футбольне поле, що відкрите в області нинішнього року за відповідною державною програмою. На його будівництво загалом використано 1,5 мільйони гривень з державного фонду регіонального розвитку (749,5 тис. грн.) та районного бюджету (749,5 тис. грн.).

На спортивному святі, що зібрало чимало жителів села, побував і голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. 

“В селі Рівне не просто збудували футбольне поле. Місцева влада і підприємці влаштували тут справжню футбольну арену, де створено комфортні умови й для глядачів”, – відзначив керівник області. За словами Сергія Кузьменка, виконання програми будівництва футбольних полів на Кіровоградщині триває.

“Ми, як і планували, найближчим часом завершимо проект із будівництва 12 міні-футбольних полів за бюджетною програмою 2017 року. До того ж, отримавши додаткове фінансування за програмою 2018 року, ми плануємо збудувати в області іще близько 10 таких майданчиків”, – повідомив голова облдержадміністрації. 

Як зауважив Сергій Кузьменко, спортивні майданчики є мультифункціональними. “Ми передбачили встановлення на них додаткового спортивного обладнання, що дозволить учням займатись тут баскетболом та волейболом”, – підкреслив він. 

Голова облдержадміністрації подарував школярам набір м’ячів та відкрив разом з ними футбольний турнір.

Кіровоградська ОДА

Фото Ігоря Демчука

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here