У КРОПИВНИЦЬКОМУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ “ДРАЙВОВЕ ЛІТО”

0
2
views

 Юнаків та дівчат віком від 10 до 15 років запрошують креативно провести свої канікули та стати учасниками патріотичного арт-табору «Драйвове літо».

Оргіанізатори – Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Кропивницьким кошем УДЮТ «Січ». Табір діятиме на базі бібліотеки з 9.00 до 16.00.

Під час перебування у таборі діти навчаться практичним і корисним навичкам, тренуватимуть в собі лідерські якості, проявлятимуть себе, навчаться логічно мислити під час патріотичних читань. В дітях будуть виховувати витривалість, силу духу, любов до своєї Держави та культури. Під час походу на природу учасники табору, разом з батьками, навчатимуться як правильно поводитися в лісі, як вирішувати складні ситуації в похідних умовах, як розкласти намет, дотримуватися порядку, не смітити, вести бесіду і впевнено почувати себе в колективі, тощо.

Кожен день табору буде цікавим та насиченим різноманітними майстер-класами, квестами, руханками, патріотичним забавами, флешмобами та іншими розвагами.

До проведення табору долучилися багато партнерів. Серед них – Управління патрульної поліції в  Кіровоградській області, центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», Управління ДСНС України у Кіровоградській області, волонтерка Корпусу миру Гейл Нілі, майстрині Світлана Хавроненко, Ольга Краснопольська, Оксана Нетребенко, Юлія Абрамова, Олена Завірюха, Наталія Таратута та інші.

Не втрачайте нагоду весело та цікаво провести своє літо, швидше до нас на патріотичний арт-табір «Драйвове літо». Кількість учасників обмежена. Для участі в таборі реєструйтесь на сторінці бібліотеки в мережі Facebook за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Umgc2dx8hMynBP-Zy05GZ2hRMeer_HFqXqm76yrT6_8/edit

За додатковою інформацією звертайтесь: 0954712767 – Тетяна, 0501527990 – Альона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here