БІЙЦІ РОТИ «СВЯТОСЛАВ» ПОЛІЦІЇ КІРОВОГРАДЩИНИ, ЯКІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ ООС, ОТРИМАЮТЬ ГОСТИНЦІ З ДОМУ

0
380
views

Польові продуктові набори загальною кількістю у 750 кілограмів для них сьогодні передала Ірина Коновалова – голова благодійної організації «Кіровоградський обласний благодійний фонд соціальних гарантій учасників та ветеранів АТО», за підтримки директора ТДВ «СТОА» полковника у відставці Григорія Козяра.

За словами заступника очільника поліції області Руслана Горяченка, важливий вантаж найближчим часом буде відправлено до місця призначення і працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» зможуть отримати «пайкові», які з такою турботою передали для них із дому.

Свою позицію коментує і очільниця благодійного фонду Ірина Коновалова. Жінка пояснює, що не могла вчинити інакше.

– Не можу сказати, що волонтерство для мене той напрямок діяльності, яким займаюся недавно. Роблю це з перших днів АТО, продовжую тепер. Більш того, з деяких пір вважаю це справою свого життя і присвячую світлій пам’яті мого чоловіка – Сергія Миколайовича Коновалова, підполковника Збройних Сил, заступника командира 42-го полку, який пройшов Іловайський котел, побував і зміг вирватися з полону, був поранений і після цього продовжив службу у 23 батальйоні ЗСУ. Через пережиті випробування і хворобу він пішов в інший світ, та зараз продовжують самовіддано обороняти вітчизну його побратими. Я живу і працюю в пам’ять про нього, заради єдиної мети – підтримати наший бійців, які мають повернутися додому живими та неушкодженими, і обов’язково Переможцями! – запевняє Ірина  Миколаївна.

За надану допомогу керівнику благодійного фонду подякував особисто командир РПСПОП «Святослав» Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Віталій Вовк. Він передав вітання і вдячність Ірині Коноваловій від особового складу підрозділу.

Нагадаємо, наприкінці липня бійці рoти патрульнoї служби пoліції oсoбливoгo призначення «Святослав» в рамках ротації вирушили до зони проведення Операції Об’єднаних сил.

БІЙЦІ РОТИ «СВЯТОСЛАВ» З КРОПИВНИЦЬКОГО ВИРУШИЛИ У ЗОНУ ПРОВЕДЕННЯ ООС

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here