БІЛЬШЕ ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ЗАБОРГУВАЛИ ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗА СПОЖИТИЙ ГАЗ

0
199
views

Про це під час апаратної наради 20.08.18 повідомила директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.
За її словами, загальна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області за газ, з урахуванням боргів минулих років, заборгованості поточного року у сумі 194,8 млн. грн., а також нарахованих пені, штрафних і фінансових санкцій, на сьогодні склала 514,9 млн. грн. Найбільше заборгували КП «Теплоенергетик» – 223,7 млн. грн. та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 170,3 млн. грн. Одночасно, найнижчий рівень розрахунків мають КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради – 35 %, КП «Теплоенергетик» – 37 % та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 51 %. (м. Кропивницький).
НАК «Нафтогаз України» включив зазначені теплогенеруючі підприємства до переліку тих, що можуть не отримати номінації на споживання природного газу. – Тож, відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона, їх керівникам спільно з органами місцевого самоврядування необхідно терміново вирішувати це питання, адже саме від їх дій залежатиме чи розпочнеться вчасно опалювальний сезон у Кропивницькому та Олександрії, – відзначила директор профільного департаменту ОДА.

Кіровоградська ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here