НА ЦУКРОВОМУ ЗАВОДІ КІРОВОГРАДЩИНИ БУДУЮТЬ БІОГАЗОВУ СТАНЦІЮ

0
200
views
На Новомиргородському цукровому заводі, що на Кіровоградщині у смт. Капітанівка, будують біогазову станцію потужністю 20 МВт.

Біогазовий об’єкт зводитимуть у чотири етапи — нині будують першу 6-ти мегаватну установку, повідомляють представники компанії.

Потужна біогазова станція вирішить проблему органічних відходів, які утворюються у процесі виробництва цукру. За один сезон роботи на цукровому заводі накопичується близько 90 тис. тонн бурякового жому, який гниє спочатку на підприємстві до весни, а потім на кагатному полі, — розповідають інвестори.

Об’єкт зможе працювати на різних відходах: буряковому жомі, кукурудзяному силосі, курячому посліді, на гною свиней та ВРХ. Крім того, підприємство розглядає варіант очищення технологічної води до 99,8% і скидання її у пересохлий каскад ставків, який знаходиться поруч із цукровим заводом. Це дозволить поливати сільськогосподарські культури та підвищити рівень ґрунтових вод.

Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва у сировину для виробництва електричної та теплової енергії та органічні добрива, зазначають у компанії.

По факту, ми будемо працювати без відходів, — зазначає керівник будівельного департаменту «I&U Group», — У технологічному процесі ми отримуватимемо без доступу кисню біогаз із вмістом метану 52-65%, насичену азотом технологічну воду з 5% залишком сухих речовин і дегістат (сухий залишок), насичений калієм, азотом і фосфором.

Біогаз спалюватиметься, генеруватиметься електрична і теплова енергія. Тепло використовуватимуть для власних потреб підприємства: зимового обігріву силосів або для опалення овочевих теплиць, які теж планують тут збудувати.
Компанія I&U Group на своїй Фейсбук-сторінці/Укрцукор/Національний Промисловий портал

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here