В ДЕРЖАВНОМУ АРХІВІ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧУ КОНФЕРЕНЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ 80-РІЧЧЮ КІРОВОГРАДЩИНИ

0
133
views

Науково-краєзнавча конференція “Центральноукраїнський край: історія й особистості”, присвячена 80-ій річниці утворення Кіровоградської області, відбулася в Державному архіві області. 
В її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів Кропивницького, співробітники музейних закладів області, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського, обласного відділення Пошуково-видавничого агентства “Книга Пам’яті України”, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, краєзнавці та вчителі історії.
Відкриваючи конференцію, директор Державного архіву області Олег Бабенко відзначив актуальність обраної тематики та наголосив на значущості обміну думок між фахівцями з питань дослідження історії рідного краю.
Результати досліджень, що були презентовані науковцями та краєзнавцями Кіровоградщини на конференції, будуть розміщені у черговому випуску видання “Між Бугом та Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України”.
У рамках проведення конференції також було представлено добірку архівних документів та матеріалів “У вимірі 8-ми десятиліть”. На експозиції презентовано архівні документи, пов’язані з історією області, крізь призму подій новітньої історії України.

Кіровоградська ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here