У КРОПИВНИЦЬКОМУ СТУДЕНТИ-ЮРИСТИ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД У АДВОКАТІВ ЦЕНТРІВ БВПД

0
243
views

Протягом місяця в Регіональному центрі, для студентів-правників, відбулись навчальні судові засідання, під керівництвом фахівців центру та адвокатів, які співпрацюють з центрами безоплатної вторинної правової допомоги.

Студенти випускних курсів, під час проходження практики у Регіональному центрі, опанували всі етапи порядку проведення судового засідання у кримінальній справі.

Закріпили теоретичні знання кримінального судового процесу на практиці. Опанували особливості судових процесуальних рішень: дослідження доказів, допиту свідків, еспертів, обвинувачених та потерпілих. Набули практичного досвіду у підготовці виступів у судових дебатах у якості сторони обвинувачення та захисту.

Модераторами заходу виступили – Вероніка Задорожна, фахівчиня Регіонального центру та Анна Драгоненко, викладач кафедри галузевого права Центральноукраїського педагогічного університету.

Майбутні адвокати, судді, прокурори переймали досвід у професійних адвокатів системи БПД – Сергія Комишана, Юрія Солопова та Володимира Мусієнка.

Нагадуємо, предмет розгляду справи модельованого судового засіданння – шахрайство, вчинене злочинною організацією в особливо великих розмірах.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here