ВИБОРИ ГОЛІВ ОТГ: КАНДИДАТИ ВІД «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» ПЕРЕМАГАЮТЬ У 40 ВІДСОТКАХ ГРОМАД

0
262
views

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня у 78 ОТГ у 13 областях України.

За даними екзит-полів, проведених партійними штабами, понад 40 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, – кандидати від партії або самовисуванці – члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Інші політичні сили мають значно менші результати.

Зокрема найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Київській, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

«Партія «БПП «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ, починаючи з першої кампанії на кожних виборах у громадах. Це означає, що виборці по всій країні дедалі активніше підтримують реформу децентралізації, яку ініціював Президент і яку реалізує на місцях та активно підтримує у парламенті наша політична сила», – переконаний керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Після закриття дільниць о 20 годині розпочався паралельний підрахунок голосів у 69 сільських і селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у 9 міських ОТГ, де депутатів обирали за пропорційною системою.

Нагадаємо, 23 грудня відбулися перші вибори у 78 новостворених ОТГ.

Зокрема, у Волинській області вибори відбулися в 9 ОТГ, у Житомирській – 6 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ, у Київській області – 4 ОТГ, Кіровоградській області – в 4 ОТГ, у Львівській області – 5 ОТГ, у Полтавській області – в 3 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Тернопільській області – в 5 ОТГ, у Хмельницькій області – в 3 ОТГ, у Черкаській області – 27, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 1 ОТГ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here