КОНФІСКОВАНЕ АВТО В ПОДАРУНОК ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ!

0
76
views

Адміністрація Комунального закладу «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу» отримала в безоплатне користування від команди юстиції мікроавтобус «Opel Movano».

Захід відбувся у рамках робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань державної виконавчої служби Світлани Глущенко на Кіровоградщину сьогодні, 26 грудня.

 «Ми з командою юстиції хочемо на власному прикладі продемонструвати, що добрі справи робити дуже легко, а тому сьогодні зустрілися з малюками, позбавленими батьківського піклування, і не просто з ними поспілкувалися і спільно виготовили солодощі, а ще й передали для них в безоплатне користування конфіскований мікроавтобус «Opel Movano», – відзначила Світлана Глущенко.

Зі свого боку керівник обласної юстиції Вадим Гуцул додав, що автівка була вилучена митниками через те, що використовувалась для нелегального ввезення товарів на території України з Європи. Натомість тепер вона буде призначатись для перевезення мультидисциплінарної команди фахівців в райони Кіровоградщини для надання медичних консультацій і проведення реабілітаційних заходів для дітей.

Після передачі автівки команда юстиції організувала для діток неформальний майстер-клас із виготовлення імбирного печива з написами «Я МАЮ ПРАВО НА СІМ’Ю!».

Варто відзначити, що на початку року у безоплатне користування в зоні АТО конфіскований «BMW» отримала Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону.

За матеріалами прес-служби обласного управління юстиції

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here