У КРОПИВНИЦЬКОМУ ДІТИ ЗВ’ЯЗАЛИ РЕЧІ ДЛЯ САМОТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ

0
153
views

Благодійна акція «Зігрій своїм теплом» відбулась за ініціативи команди обласного управління юстиції спільно з представниками нотаріальної спільноти Кіровоградщини та підприємця Андрія Федорченка.

У Кропивницькому діти з піщанобрідської школи-інтернат підготували подарунки для пенсіонерів, які перебувають на утриманні в місцевому психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням.

«Разом із колегами активно проводимо не тільки правопросвітницьку, а ще й благодійну діяльність, адже знаємо, наскільки важливо відчувати підтримку один одного. Так, під час одного з візитів в піщанобрідську школу-інтернат виникла ідея запропонувати дітям підготувати для людей похилого віку, які з тих чи інших причин змушені доживати віку в медичному закладі, подарунки. Приємно, що вихованці інтернату з ентузіазмом сприйняли цю ініціативу й власноруч зв’язали для пенсіонерів шкарпетки, килимки та шалі», – розповів про акцію Вадим Гуцул.

Після цього дітей зі школи-інтернат запросили до обласного управління юстиції, де вони провели для працівників структурних підрозділів майстер-клас з вишивання бісером символічної карти «Я МАЮ ПРАВО!». Роботу вони пообіцяли закінчити вже самостійно під час перебування в школі. Наприкінці зустрічі вихованці інтернату отримали солодощі й подарунки від команди юстиції напередодні новорічних свят.

За матеріалами прес-служби обласного управління юстиції

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here