РОЗВІДНИКИ, РАДІОТЕЛЕФОНІСТИ, ВОДІЇ: БЕЗРОБІТНИМ СВІТЛОВОДЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ АКТУАЛЬНІ ВІЙСЬКОВІ ВАКАНСІЇ

0
162
views

Фахівці Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості продовжують організовувати для незайнятих трудовою діяльністю заходи, мета яких – зорієнтувати клієнтів на військову службу за контрактом, поінформувавши їх про переваги такого виду постійної зайнятості.

Учора, 15 січня, спільно з представниками Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату відбувся один із таких тематичних семінарів.

За словами заступника військового комісара – начальника відділення комплектування та призову Ростислава Вашченкова, військова служба – це особливий вид державної служби, що полягає у відповідальній професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян, пов’язаній із захистом Вітчизни.

Аби присутні краще зрозуміли всі аспекти військової служби за контрактом, для шукачів роботи були окреслені умови вступу на контрактну службу, перспективи побудови кар’єри, перелічені актуальні вакансії та професії, на які є попит в армійських підрозділах. Серед них: водії, механіки-водії, телефоністи, радіотелефоністи, розвідники, навідники та ін.

Більш детально представник Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату зупинився на грошовому та матеріальному забезпеченні, пільгах, які отримають безробітні у разі підписання контракту. Наголошувалось також на тому, що державна політика сьогодні спрямована на підвищення іміджу Збройних Сил України. З цією метою до її системи впроваджуються нові механізми мотивації залучення незайнятих трудовою діяльністю громадян до військової служби за контрактом.

Усім охочим, хто виявив бажання підписати контракт зі Збройними Силами України, було запропоновано звернутися до військкомату за більш детальною інформацією.

Ольга Бугрим, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here