ПРОКУРАТУРА У СУДІ ДОВЕЛА НЕЗАКОННІСТЬ ТЕНДЕРУ ДЛЯ ГАЙВОРОНСЬКОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ

0
353
views

Новоукраїнська місцева прокуратура в судовому порядку домоглась визнання недійсним рішення тендерного комітету та договорів щодо закупівлі насіння, укладених між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та приватним підприємцем.

Ювенальні прокурори у ході опрацювання інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель системи «Prozorro» виявили факт укладання договорів про закупівлю насіння кукурудзи (на суму 266 тис грн.) та закупівлю насіння соняшника (на суму 170 тис грн.) між Гайворонським професійним аграрним ліцеєм та фізичною особою-підприємцем.
Прокурорське вивчення законності вищезазначених договорів та процедури їх укладення засвідчило наявність істотних грубих порушень вимог законодавства, встановлених щодо здійснення публічних закупівель за бюджетні кошти.
Підприємцем, будучи належним чином ознайомленим зі змістом тендерної документації, у зв’язку з проведенням відкритих торгів на закупівлю товару, подано в складі тендерної пропозиції прострочені сертифікати на насіння. Також ним не надано жодних документів про його взаємодію із виробниками вказаного насіння.
Враховуючи, що рішення тендерного комітету прийняте із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», місцевим прокурором ініційовано визнання його та договорів купівлі-продажу недійсними.

Наразі Господарським судом Кіровоградської області вимоги прокурора задоволені повністю.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here