ЗА ДАЧУ ХАБАРА ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ЗАТРИМАНО МЕШКАНЦЯ КІРОВОГРАДЩИНИ

1
558
views

Прокуратурою Кіровоградської області у взаємодії з співробітниками Головного управління Національної поліції в області затримано мешканця Долинського району, який надав 10 тис грн неправомірної вигоди поліцейському.

За вказану суму неправомірної вигоди підозрюваний намагався уникнути перекваліфікації злочину, який вчинив його близький родич.
Після передачі частини грошових коштів, а саме 7 тис грн, він був затриманий працівниками поліції.
Злочині дії чоловіка кваліфіковано за ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
На даний час затриманому повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого злочину та судом щодо нього обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.
Слідство триває.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області 

1 COMMENT

  1. Перш за все хочу написати що ця стаття невірна за це хто іі написав може притягнутися до відповідальності тому що ви почули дзвін незнаючи де він. Насамперед коли маете інформацію іі треба ще перевіряти а не гнати коней, ви на даний час написали невірну інформацію, чим дискриминували людину і поклали на неі таку ганьбу, але правду писати чомусь у нас останім часом стало боязко та ще коли це стосується поліцаів. Насамперед Вони вимагали ці кошти призначивши час та суму та зробивши свою чорну справу заради своіх інтересів. Відзвітувавши у всі інстанціі які гарні працівники та як Вони працюють . Забувши повідомить тільки що працюють по чорному наші обранці захисники народу правоохоронці. ГАНЬБА!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here