У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАОХОТИЛИ ШКОЛЯРІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ВІДЕОРОБІТ НА ТЕМУ «СТОП, БУЛІНГ»

0
322
views

Конкурс проводився з ініціативи відділу ювенальної превенції поліції області та управління освіти міської ради серед учнів навчальних закладів обласного центру.

Його мета – привернення уваги до проблеми булінгу, підвищення рівня обізнаності дітей та дорослих щодо цього негативного явища та його наслідків, а також пропаганда позитивно спрямованої і суспільно корисної творчої діяльності.

На початку лютого на розгляд журі, до складу якого увійшли  працівники освіти, поліцейські та журналісти, було представлено 11 колективних робіт та 1 індивідуальна.

Їх оцінювання проводилося за 5 критеріями – актуальність, проблематика, акторська гра, сценарій та розв’язання проблеми.

Нагородження переможців конкурсу відбулося 19 лютого під час наради за участі представників управління освіти, молоді та спорту міської ради, поліції області, керівництва та колективів навчальних закладів.

Перемогу у конкурсі здобули учні 9-Б класу КЗ «НВО I-III ступенів «Науковий ліцей», друге місце посіли учні ЗОШ №4 I-III ступенів міської ради м. Кропивницького, треті місця розділили між собою учні ЗОШ №2 I-III ступенів міської ради м. Кропивницького та учні 8-го класу КЗ НВО № 6 I-III ступенів «Натхнення».

Школярі отримали Подяки від Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Також начальник відділу ювенальної превенції поліції області Сергій Бочарніков заохотив наймолодшу учасницю – ученицю 4-го класу КЗ «Завадівська гімназія» Валентину Журавльову, яка виявила бажання втілити своє бачення проблеми у малюнку.

За словами поліцейського, у подальшому подібні заходи у співпраці з органами місцевої влади та самоврядування будуть проводитися на території області.

За матеріалами відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here