АКЦІЯ З ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ МОРЯКІВ НА ФРЕГАТІ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ»

0
180
views

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Одеську область із робочою поїздкою. Перша леді взяла участь у студентській акції на підтримку військовополонених моряків, яка проходила в Одеському морському порту на фрегаті «Гетьман Сагайдачний».

У ході акції українські студенти звернулися до молоді всього світу із закликом «бути сміливими та зайняти активну громадянську позицію, що сприятиме порятунку людських життів». У листі студенти також закликали: «Зробити все можливе задля звільнення 24 українських військовополонених. Кожна дія, кожен крок допоможе українським бранцям вийти на волю».

Також українська молодь звернулася до дружини Президента України з проханням передати листи 24 українським морякам, які внаслідок збройної агресії з боку Російської Федерації 25 листопада 2018 року потрапили в полон. Перша леді пообіцяла сприяти цьому через дипломатичне представництво України в Росії.

«Сьогодні ми вкотре вимагаємо від Росії негайно звільнити всіх 24 наших військовополонених. Звільнити три захоплених українських військових судна. І забезпечити вільне мореплавство в Азовському морі. А також допустити до українських військовослужбовців міжнародні гуманітарні інституції, зокрема Міжнародний Комітет Червоного Хреста», – сказала Марина Порошенко.

Детальніше з фото: https://president.gov.ua/news/na-fregati-getman-sagajdachnij-marina-poroshenko-i-ukrayinsk-53498

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here