В ЗНАМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ

0
520
views

У 1977 році на місці старого сільського клубу у с. Богданівка був зведений будинок культури. Його будівля складалася з двох частин: будинку культури та спортивної зали. З плином часу в середині 90-х років ХХ століття спортивна частина припинила своє функціонування. У 2004 році Богданівський БК отримав статус районного будинку культури.

Реконструкцію спортивної зали розпочали у 2017 році за ініціативи голови Знам’янської райдержадміністрації Олександра Лукашова та голови районної ради Сергія Макаренка, за сприяння народного депутата Олеся Довгого.

На капітальний ремонт зали витрачено майже 4 мільйони гривень, більшу частину яких інвестувала держава. Співфінансування з районного бюджету склало 800 тис. грн. 

Перекрито дах приміщенні, проведено фасадні роботи, підведено водопровід та каналізацію, облаштовано санвузли та душові, встановлено систему опалення, вентиляційну систему та силове обладнання, замінено вікна та двері, виконано внутрішній ремонтн у кабінетах, роздягальнях, технічних приміщеннях.

Особливістю спортивної зали є екологічне, безпечне та сучасне наливне покриття підлоги з резиновою крихтою, що призначене для професійних спортивних приміщень.

У приміщеннях спортивної зали встановлено нові меблі, комп’ютерна техніка, придбано спортивне обладнання та необхідний спортивний інвентар. Спортзала також адаптована для відвідування осіб з інвалідністю.

В урочистому відкритті оновленої спортивної зали взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Олесь Довгий та керівництво району. 

Звертаючись до учасників святкової події, Сергій Кузьменко зазначив: “Приємно, що тепер на Кіровоградщині в Богданівці є сучасний спортивний комплекс. Тут ви доводитиме, що ви найкращі спортсмени”. 

Керівник області подякував народному депутату та місцевій владі, завдяки яким вдалося реалізувати цей важливий проект. Сергій Кузьменко побажав дітям перемог та подарував для зали спортивний інвентар.

“Для нас є принциповим питання здорового способу життя підростаючого покоління. Наш проект “Здоров’я наших дітей” охоплює багато напрямків. І безумовно фізкультура і спорт – займають у ньому важливе місце”, – підкреслив голова ОДА. “Ми збудували в області десятки спортивних майданчиків і відновили чимало спортивних залів у школах. Радий, що один з таких проектів вдалося втілити в життя у Знам’янському районі, в Богданівці”.

В рамках робочої поїздки до с. Богданівка Знамянського району голова облдержадміністрації також зустрівся з колективом Богданівської ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка. Він привітав вчителів із 100-річчям від дня народження педагога Івана Гуровича Ткаченка, який написав понад 30 наукових праць, присвячених впровадженню різних аспектів педагогічної спадщини відомого педагога і соратника, земляка і колеги В.О.Сухомлинського та вручив керівнику школи акустичну систему.

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here