ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЦДПУ В РАМКАХ МУЗЕЙНОГО МОЛОДІЖНОГО АРТ-ПРОЕКТУ «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ»

0
611
views

Виставка художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Грані творчості» в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація» 15 березня 2019 року (п’ятниця) о 14-00 год. в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89 тел. (0522) 22-46-95. 

15 березня 2019 р. о 14-00 год. в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Грані творчості» в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація».

Започаткований художньо-меморіальним музеєм О.О.Осмьоркіна експозиційно-виставочний мистецький проект «Нова генерація» має на меті виявлення серед студентської художньої молоді яскравих талановитих особистостей в сучасному образотворчому мистецтві України і передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями творчих доробків.

Експозицію виставки складають понад тридцять художніх робіт студентів ІІ, ІІІ та УІ курсів, створених в різні роки під керівництвом викладачів: кандидата педагогічних наук, старшого викладача Юлії Малежик, викладача Любові Гусєвої та кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Кириченко, в таких образотворчих техніках – живописні та графічні твори, об’ємні та рельєфні форми паперопластики.

«Назва виставки «Грані творчості» – невипадкова, роботи студентів представлені різними видами, жанрами, техніками образотворчого мистецтва, як традиційними, так і пошуковими, що дає можливість розкрити та представити нові грані вже відомих речей. Тематика, представлених на розгляд глядача, творчих студентських робіт різноманітна так само, як і способи вираження, однак спільним є прагнення до пошуку нового, до самовираження та самореалізації за допомогою засобів образотворчого мистецтва», – саме так характеризує доробки студентів куратор виставки кандидат педагогічних наук, старший викладач, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Юлія Малежик.

А куратор виставки викладач Любов Гусєва зазначає: «Ми залучили до участі студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, які мають бажання та потребу розкрити грані свого таланту й представити його на розгляд більш широкій аудиторії. Вернісаж робіт студентів захоплює своєю амбітністю і водночас вражає безпосередністю та щирістю».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here