РОБОТОДАВЦІ КІРОВОГРАДЩИНИ ПОТРЕБУЮТЬ ПОНАД 80 ЕКОНОМІСТІВ, ФІНАНСИСТІВ ТА ОБЛІКОВЦІВ

0
518
views

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у представниках професій, пов’язаних з економічною діяльністю: інспекторах кредитних, бухгалтер, обліковцях з реєстрації бухгалтерських даних та менеджерах (управителях) із збуту. На сьогодні у базі даних вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 82 вільних робочих місця за вищезазначеними вакансіями.

Їх готові взяти на роботу такі підприємства як філія «Голованівський райавтодор», КЗ «Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради», ТОВ «Агрофірма «Хлібодар», ТОВ «Торговий дім «Агроліга», ПАТ «Піраміс» та ін.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 23370 гривень.

Наприклад ТОВ «Агрофірма «Хлібодар» потребує обліковця з реєстрації бухгалтерських даних     із заробітною платою 4 580 гривень. У той же час головний бухгалтер КЗ «НВО «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – Гімназія імені Т. Шевченка – Центр позашкільного виховання «Контакт» міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області запрошує на роботу головного бухгалтера з оплатою праці 5549 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади працівника, стажу роботи, специфікою роботи підприємства  та навичками претендента на посаду у роботі з різними програмами обліку.

Актуальними є вакансії для економістів та фахівців з обліку та оподаткування у Кіровоградському (53 вакансій), Олександрійському (5 вакансій), Добровеличківському (4 вакансії)  по 3 вакансії у Голованівському, Знам’янському, Новомиргородському та Світловодському, по 2 вакансії у Долинському, Маловисківському та Петрівському і по одній у Благовіщенському, Компаніївському, Новгородківському та  Олександрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here