ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРНИКА АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ «ВІЙНОЮ ОПАЛЕНІ ДОЛІ»

0
289
views

Одним із успішних прикладів тісної і плідної співпраці Державного архіву Кіровоградської області з Кіровоградським обласним відділенням науково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», Кіровоградською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України є спільна робота над бібліотекою видання, що продовжується, «Між Бугом і Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України».

У поточному році Державний архів Кіровоградської області презентує збірник «Війною опалені долі», який  ввійшов до бібліотеки даного видання (серія «Архівні документи свідчать»).

Збірник «Війною опалені долі» є підбіркою документів, що ілюструють події Другої світової війни на Кіровоградщині. Передусім йдеться про долі конкретних людей: їхня участь у бойових діях, перебування на окупованій території, спроби налагодження опору окупантам, важку працю у Німеччині, нелегке повернення до власних домівок через фільтраційні табори, вшанування пам’яті героїв та загиблих у Другій світовій війні.

Головною метою збірки є надання текстового та фотографічного матеріалу, який проілюструє події минулого світового конфлікту.

У збірнику представлена лише невелика частина документальної колекції Державного архіву Кіровоградської області, яка мала нагадати сучасному поколінню про долі, опалені вогнем Другої світової війни.

Збірник призначений для науковців, викладачів, студентів, учнів, а також усіх, хто цікавиться історією Другої світової війни та історією рідного краю.

Запрошуємо на презентацію всіх охочих! 

Державний архів Кіровоградської області 29 березня 2019 року о 10.30.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here