СЕРГІЙ КУЗЬМЕНКО ДОРУЧИВ ПЕРЕВІРИТИ РОБОТУ АВТОЗАПРАВНИХ СТАНЦІЙ В ОБЛАСТІ

0
314
views
«На жаль, внаслідок вибухів на автостоянці з автоцистернами для скрапленого газу у Кропивницькому є постраждалі та один загиблий. Знаю, що справа просувається, є перші рішення судів про запобіжні заходи. Справа має бути доведена до логічного завершення – винні мають бути покарані», – наголосив Сергій Кузьменко під час апаратної наради.
Голова облдержадміністрації звернувся до міжвідомчої групи у складі працівників правоохоронних органів, обласного Держгеокадастру та прокуратури з вимогою активізувати роботу з перевірки автозаправних станцій по Кіровоградській області.
«Маємо досвід, коли ми припиняли роботу автозаправок, що працювали з порушенням. Сьогодні цю роботу потрібно поновити. Люди мають бути впевнені у своїй безпеці», – підкреслив Сергій Кузьменко.
Очільник області звернувся також до органів місцевого самоврядування: «Дозволи на діяльність таких автозаправок, що вже прийняті або будуть прийматись повинні гарантувати безпеку громадян».
Голова облдержадміністрації подякував фахівцям ДСНС в області, Національної поліції, Нагвардії, Службі екстреної медичної допомоги за оперативність і чітку координацію дій під час надзвичайної події.

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here