З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ КІРОВОГРАДЩИНИ ПЛАНУЮТЬ ВИДІЛИТИ ДОДАТКОВІ КОШТИ НА МЕДИЦИНУ

0
272
views

Наступного тижня заплановано провести позачергове засідання депутатського корпусу обласної ради, на якому буде розглянуто питання уточнення бюджету. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради. 
“Перший квартал цього року закінчився. Ми вже можемо уточнювати бюджет і спрямовувати додаткові фінансові ресурси на різні напрями, зокрема на галузь охорони здоров’я”, – зауважив керівник ОДА.
Заплановано виділити кошти на матеріальне забезпечення і стимулювання роботи фахівців Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Додатковий фінансовий ресурс планують спрямувати також на придбання обладнання для обласного кардіологічного та обласного онкологічного диспансерів.

КІРОВОГРАДЩИНА

ДБАЄ ПРО ЗАХИСНИКІВ

Сергій Кузьменко доручив департаменту охорони здоров’я ОДА виконати відповідну підготовчу роботу і висловив сподівання, що депутати обласної ради ухвалять необхідні рішення.
Голова облдержадміністрації також повідомив, що кошти, виділені з обласного бюджету на створення єдиного диспетчерського центру та посилення роботи служби екстреної медичної допомоги, частково освоєні. Зокрема нещодавно придбано 5 сучасних реанімобілів, оснащених найновішим обладнанням. Уже цього тижня їх передадуть медикам. “Переконаний, що ці машини швидкої допомоги будуть ефективно використовуватися і рятувати життя мешканцям області”, – підкреслив Сергій Кузьменко.

За матеріалами Кіровоградської ОДА

Фото Ігоря Демчука

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here