МУЗЕЙ КАРПЕНКА-КАРОГО ЗАПРОШУЄ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЛІТЕРАТУРНИМИ ОСЕРЕДКАМИ КІРОВОГРАДЩИНИ

1
158
views

18 травня заходи до Всесвітнього дня музеїв у літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого будуть присвячені літературним осередкам нашої області. Про них розповідатиме виставка «Голоси літературної Кіровоградщини» (поч. 10.00). Акцент буде зроблено на діяльності найвідоміших і найактивніших  літературних студій і об’єднань.

Окремі заходи презентують літературні здобутки трьох районів області.

Добровеличківку представлятиме поетеса-піснярка, лауреатка премії імені Арсенія Тарковського, член НСПУ Наталія Бідненко. Зустріч за участі композитора і виконавця, співавтора пісень  Валентина Могильного називається «Любов і пісня – два її крила» (поч.11.00). 

Літературно-пісенну естафету приймуть митці з м. Долинської – члени творчого об’єднання «Сузір’я Долинщини» та фолькгурту «Калина» під керівництвом поета, співака й етнографа Володимира Яремчука. «Майбутнє виростає з минулого» назвали свою програму долинчани. Буде представлено етнографічний етюд «Традиції українських рушників», почуємо поезію, прозу, українські народні і авторські пісні (поч. 13.00).

Митці з Новоукраїнки – члени літстудії «Ранок» на чолі з бардом і гумористом Олександром Антоненком підготували виставки своїх книг та ілюстрацій художника Володимира Гребенюка до твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» (поч. 16.00).

«Не літературою єдиною», – вирішили наші друзі і партнери – болгарська община «Нашите хора». Вони проведуть для гостей музею кулінарний майстер-клас (поч. 15.00).

І наостанок, для гурманів у мистецькій царині – документальний фільм Сергія Маслобойщикова «Дві сім’ї», присвячений знаковим для Кіровоградщини родинам Тобілевичів і Тарковських (поч.18.00).

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here