НА ПІДТРИМКУ ОТГ КІРОВОГРАДЩИНИ У 2019 РОЦІ ДЕРЖАВОЮ ПЕРЕДБАЧЕНО 40 МЛН ГРН

0
760
views
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулось засідання обласної робочої групи з надання висновку по проектних заявках на проекти, що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Сергій Коваленко зауважив, що нинішнього року розмір цільової субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних громад збільшено до 2,1 мільярда гривень, з яких майже 39,9 млн. грн. (у 2018 році 23 млн. грн.) передбачено на підтримку ОТГ Кіровоградської області.
Під час засідання розглянуто та затверджено дві заявки, що надійшли від Первозванівської ОТГ щодо придбання сміттєвоза та Помічнянської міської ОТГ щодо придбання санітарного автомобіля для міської лікарні. Кожен проект передбачає співфінансування з бюджету громади.
Перший заступник голови ОДА закликав очільників решти – 18 ОТГ якомога швидше опрацювати та подати інфраструктурні проекти до облдержадміністрації для отримання та ефективного використання державної субвенції.

 

За матеріалами Кіровоградської ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here