КІНОВЕЧІР «ПОЗА ЗОНОЮ» У КРОПИВНИЦЬКОМУ – СТАНЬ ГЛЯДАЧЕМ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО КІНО

0
361
views

22/05 у Кропивницькому відбудеться кіновечір з Наталією Половинкою.

О 17:10 показ фільму “Тера” (“Поза зоною”) пройде у кінотеатрі “Портал” (вхід вільний).

О 19:10 – ресторан “Парадіз” (вхід вільний). Творча зустріч з Наталією Половинкою, актрисою, що зіграла головну жіночу роль у х/ф “Тера” (“Поза зоною”).
– розповідь про свій шлях у кіно;
– перегляд короткометражки (фільм про фільм – 15 хв.), про те, як знімалася “Тера”;
– спогади зі знімального майданчика;
– відповіді на запитання глядачів;
– перегляд х/ф “Тера” (“Поза зоною”) – 70 хв. (для тих, хто не встиг на сеанс у “Портал”;
– обговорення фільму.

Довідка:
Фільм демонструвався минулого року на Міжнародному Одеському кінофестивалі, а в лютому цього року його показ пройшов у Берліні. Тепер він дійшов і до Кропивницького завдяки сприянню СУК (Сучасне Українське Кіно).

За сюжетом стрічки, Люба працює на кондитерській фабриці. Її син знаходиться в зоні бойових дій та не виходить на зв`язок. Мати їде шукати сина на незнайому їй територію.

«…кондитерська фабрика на заході України. Люба біжить на роботу. Вона мало говорить, та її обличчя промовляє. Очі скляні, вид порожній. Він не подзвонив. Сина, який знаходиться у зоні бойових дій на сході, нема. Люба сама вирушає на пошуки, але вона його не знайде. Тому вона повертається до конвеєра і мовчить. Але її обличчя та лиця колег виявляють відчай. А потім приходить дзвінок, який змінює все. Дуже тихий і цілеспрямований фільм – який лише підсилює звучання безпорадності в очах головної героїні- актриси Наталії Половинки – і змушує глядачів співчувати…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here